Budowanie kontaktów i podejmowanie praktycznej współpracy z przedstawicielami administracji publicznej, organizacjami i jednostkami lokalnymi oraz innymi partnerami z krajów arabskich

Warszawa

30 - 31 styczeń 2017

Warszawa

6 - 7 marzec 2017
czas trwania: 10.00 - 17.00
miejsce szkolenia: Centrum Konferencyjne w Centrum, Warszawa
SUKCES oraz powodzenie kontaktów w świecie arabskim, w dużym stopniu zależy od właściwego zrozumienia arabskiego sposobu prowadzenia biznesu, komunikowania się i stylu negocjowania, na który istotny wpływ wywierają elementy kultury, religii i zwyczajów tego regionu.
Szanowni Państwo!
Mamy niezwykłą przyjemność poddać pod Państwa rozwagę udział w autorskim seminarium szkoleniowym:
BUDOWANIE KONTAKTÓW I PODEJMOWANIE PRAKTYCZNEJ WSPÓŁPRACY Z PRZEDSTAWICIELAMI ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ, ORGANIZACJAMI I JEDNOSTKAMI LOKALNYMI ORAZ INNYMI PARTNERAMI Z KRAJÓW ARABSKICH
W ramach seminarium szkoleniowego otrzymają Państwo wiedzę niezbędną do swobodnego poruszania się w świecie arabskiego protokołu, popartą wieloletnim doświadczeniem naszych trenerów.
Zajęcia są prowadzone w formie:
- wykładów
- ćwiczeń praktycznych
- dyskusji
Dodatkowo otrzymacie Państwo szereg materiałów dydaktycznych, które umożliwią Państwu powtórkę oraz poszerzenie nabytej wiedzy w każdej chwili po zakończeniu seminarium szkoleniowego.

Dodatkowe informacje:

tel. kom.: +608 674 198
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

kontakt:

tel.: 0048 507 240 529

tel.: 0048 608 674 198

e-mail: ampe@ampe.pl

nasze serwisy:

newsletter:

aby otrzymywać newsletter AMPE prosimy wpisać:

Subject:
adres e-mail: *
nazwę firmy: