Bliski Wschód & Zatoka Perska

Jednym z najważniejszych strategicznie kierunków działalności naszej Agencji są rynki Bliskiego Wschodu, ze szczególnym uwzględnieniem regionu Zatoki Perskiej.

Rozumiejąc specyfikę i potrzeby rynków lokalnych, a także ich potencjał biznesowy, AMPE utworzyło wyspecjalizowany zespół, którego zadaniem jest wspieranie solidnych relacji gospodarczych poprzez bezpośrednie i spersonalizowane zaangażowanie.

Nasze podejście charakteryzuje długoletnia praktyka i dostosowane jest do specyficznej dynamiki rynków Bliskiego Wschodu. Zespół AMPE:

zapewnia Klientom szczegółowe informacje o możliwościach handlowych oraz inwestycyjnych

oferuje praktyczne porady dotyczące strategii wejścia na te specyficzne rynki

udziela fachowego doradztwa i zapewnia wszechstronne wsparcie na każdym etapie procesu biznesowego

organizuje dedykowane spotkania biznesowe (online oraz twarzą w twarz)

przygotowuje specjalistyczne szkolenia poświęcone wszystkich aspektów współpracy handlowej oraz inwestycyjnej z krajami Bliskiego Wschodu

Wspieramy relacje handlowe i wspólne przedsięwzięcia

Ważnym aspektem świadczonych przez nas usług jest także wspieranie naszych Klientów w działaniach budujących wzajemne zaufanie i kulturę współpracy.

Szukacie Państwo możliwości rozwoju biznesu w krajach Bliskiego Wschodu / Zatoki Perskiej? AMPE posiada rozbudowaną sieć Partnerów i wieloletnie doświadczenie, aby skutecznie doradzić i wesprzeć Państwa firmę w tym procesie.

RYNKI BLISKIEGO WSCHODU

Bliski Wschód (w niniejszym podziale uwzględniona została wyłącznie część należącą do krajów arabskich) jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się regionem gospodarczym świata Bogactwa naturalne, ambitne projekty rozwojowe oraz rosnące znaczenie innowacji i technologii sprawiają, że region ten odgrywa kluczową rolę na globalnej scenie gospodarczej.

Image

ARABIA SAUDYJSKA

BAHRAJN

IRAK

KATAR

KUWEJT

OMAN

ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE

Image

JORDANIA

LIBAN

SYRIA

Image

ALGIERIA

EGIPT

LIBIA

MAROKO

TUNEZJA

Newsletter AMPE

Jeśli chcesz być na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i otrzymywać nasz elektroniczny newsletter prosimy o rejestrację poniżej.

Information

×

skontaktuj się z nami:

Agencja Marketingu i Promocji Eksportu
AMPE Sp. z o.o.

Konduktorska 20/7
00-775 Warszawa

tel.: 0048 507 240 529
tel.: 0048 608 674 198

e-mail: ampe@ampe.pl