Moda na etnofolk, panuje na całym świecie i spotyka się z dużym aplauzem, a ciekawe motywy etniczne, wciąż inspirują twórców bogactwem kolorów  i wzorów. Współczesna sztuka wzornicza, aby sprostać gustom i oczekiwaniom jej odbiorców, stale poszukuje nowej jakości, twórczo interpretując motywy ludowe.


Szanowni Państwo,

mając na uwadze znaczenie sztuki ludowej jako jednego z filarów kultury narodowej oraz jej piękna i bogactwa wzorów, poddajemy Państwu możliwość udziału w projekcie

Polish Folk Style”

 

Jego priorytetem jest aktywnie zorganizowana promocja polskiego dziedzictwa ludowego oraz rodzimych twórców poza granicami kraju.

Projekt wpisuje się w wizerunek Polski, jako kraju nowoczesnego i innowacyjnego, opartego na bogatej tradycji i kulturze. Nie jest to bez znaczenia, w dobie ogólnej globalizacji, a wykorzystywanie elementów sztuki ludowej we wzornictwie użytkowym niewątpliwie wyróżnia i umacnia tożsamość narodową, jednocześnie stając się atrakcyjnym i oryginalnym produktem na rynku eksportowym. Dlatego zapraszamy wszystkich producentów, projektantów, twórców oraz organizacje do współpracy i wspólnego działania.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z naszą Agencją.

... KONFERENCJA

  Warszawa
październik 2017
... informacje
   

kontakt:

tel.: 0048 507 240 529

tel.: 0048 608 674 198

e-mail: ampe@ampe.pl

nasze serwisy:

newsletter:

aby otrzymywać newsletter AMPE prosimy wpisać:

Subject:
adres e-mail: *
nazwę firmy:
Anti-spam: * 1 + 1 =